Letní příměstské tábory Hradec Králové, Pardubice a Praha

KARIÉRA

Staňte se součástí našeho týmu. Chcete pracovat na táboře a starat se o děti? Neváhejte nás kontaktovat a v případě, že budete vhodným kandidátem na otevřené pozice, rádi se s Vámi setkáme a osobně Vás přivítáme u nás!

PREFERUJEME/POŽADUJEME

  • preferujeme probíhající pedagogické, zdravotnické nebo jiné obdobné studium
  • preferujeme dokončené pedagogické, zdravotnické nebo jiné obdobné dokončené vzdělání
  • vyžadujeme zkušenosti s hlídáním a péčí o děti ve věku 3-15 let, komunikativnost a kladný vztah k dětem
  • absolvování kurzu první pomoci výhodou/nutností, zřízení platného potravinářského průkazu výhodou/nutností
  • vyžadujeme aktivní a pozitivní přístup, maximální spolehlivost a zodpovědnost, příjemné vystupování a komunikativnost, týmovou spolupráci, vlastní iniciativu a nadšení, schopnost pohotově reagovat a improvizovat, zdravou sebedůvěru
sponzor

INSTRUKTOR/KA

Pozice vhodná: pro muže i ženy od 23 let, pro učitele/ky, vychovatele/ky, družináře/ky (vše MŠ, ZŠ a SŠ), pro matky na mateřské dovolené, osoby v důchodovém věku, pro zdravotní sestry, porodní asistentky, pro studenty VŠ pedagogického, zdravotnického nebo jiného obdobného zaměření (4. a vyšší ročník VŠ) ve věku od 23 let a pro osoby dlouhodobě spolupracující s organizátorem tábora, pro osoby se zkušeností s předchozí účastí na našich táborech

ANIMÁTOR/KA

Pozice vhodná: pro chlapce a dívky od 19 do 22 let, pro studenty SŠ, VOŠ a VŠ pedagogického, zdravotnického nebo jiného obdobného zaměření (1. až 3. ročník VŠ) ve věku od 19 do 22 let, možnost získání a vystavení potvrzení povinné školní praxe

PRAKTIKANT/KA

Pozice vhodná: pro chlapce a dívky od 15 do 19 let, pro studenty SŠ a VOŠ pedagogického, zdravotnického nebo jiného obdobného zaměření ve věku od 15 do 19 let, možnost získání a vystavení potvrzení povinné školní praxe

OBECNÁ NÁPLŇ PRÁCE

Příprava, tvorba a naplňování tematického programu na celý týden, komunikace s rodiči, denní zápis z tábora příchod-odchod dětí a personálu, hlídání dětí, péče o děti, příprava a spoluúčast při hrách, turnajích a soutěžích, evidence přihlášení dětí na další dny a turnusy, asistence při podávání pokrmů, zajištění dohledu a bezpečnosti dětí, asistence při hygienických potřebách, vedení zájmových, tvůrčích, výtvarných, tanečních a hudebních činností, realizace a účast na akcích, výletech, exkurzích, sportovních a zábavných programech.

PODPOŘENO Z ROZPOČTU

HRADEC KRÁLOVÉ

sponzor

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

sponzor

PARDUBICE

sponzor

PARDUBICKÝ KRAJ

sponzor

DĚTI SPORTU, z.s.

Jezbořice 109, 53002 Pardubice
IČ: 02917548
Bank.účet: 107-7368160207/0100
Tel: +420 775 708 777
Email: info@detisportu.cz

Adresa tábora:
ABC Klub, Štolbova 2665
53002 Pardubice

DĚTI SPORTU HK, z.s.

Semtín 80, 53353 Pardubice
IČ: 04175379
Bank.účet: 115-604360277/0100
Tel: +420 775 707 877

SPŠ Hradební, Hradební 1029
50003 Hradec Králové